Mehmet Serdar Sarıgül

Mehmet Serdar Sarıgül haber görseli Mentor Haber'de.
Doğu Avrupa, Ortadoğu, İran, Rusya, Türki Cumhuriyetler, Hindistan ve Afrika gibi geniş bir coğrafya tecrübesi olan mentor Mehmet Serdar Sarıgül.

Hızlı Tüketim Ürünleri, Gıda, Kişisel Bakım& Hijyen ve İlaç, Bireysel Tedavi sektörlerinde ve Endüstriyel Kalite Güvence, Paketleme ve Depolama Sistemleri alanlarında 37 yıldan fazla deneyimi bulunan “mentor” Mehmet Serdar Sarıgül, uzman olduğu alanlarda mentorluk yapmaktadır.

Uluslararası Satış ve Pazarlama, Yeni Pazar Girişleri, Pazar ve Satış Rotası Operasyonları, Ülke, Pazar Gruplaması ve Merkezler Oluşturma, Çoklu Marka Yönetimi, Marka ve Şirket Birleşmeleri ve Satın Almaları, Özel Markalar, Sözleşmeli Üretimler, B2B, Tedarik Zinciri Konsolidasyonu, Değişim ve Kriz Yönetimi deneyimi de olan mentor Mehmet Serdar Sarıgül, Doğu Avrupa, Ortadoğu, İran, Rusya, Türki Cumhuriyetler, Hindistan ve Afrika gibi geniş bir coğrafya tecrübesine sahiptir.

BT Global Partners’ın Yönetim Kurulu Başkanı da olan Mehmet Serdar Sarıgül, Orta Doğu Üniversitesi Biyoloji Bölümü’nden 1984 yılında mezun oldu ve eğitimini Pazarlama, Reklam ve Halkla İlişkiler alanında Richmond College, İngiltere’de tamamlamıştır.