Ayşe Güçlü Onur

Egon Zehnder International Yönetim Danışmanı Ayşe Güçlü Onur haber detayı Mentor Haber'de.
Egon Zehnder International Yönetim Danışmanı Ayşe Güçlü Onur.

Ayşe Güçlü Onur, İstanbul merkezli, Türk ve uluslararası müşteriler için güvenilir bir üst düzey yetenek yönetimi danışmanıdır.

Egon Zehnder’in Finans Hizmetleri, Özel Sermaye ve Finans Görevlileri Uygulamalarını Türkiye’de yönetmekte olan mentor Ayşe Güçlü Onur Egon Zehnder’in Liderlik Stratejisi Hizmetleri Uygulaması, Sürdürülebilirlik Uygulaması ve Küresel Çeşitlilik Konseyi’nde de aktiftir ve firma içinde ve dışında çeşitli çeşitlilik girişimleri gerçekleştirmektedir.

Ayşe Güçlü Onur, Egon Zehnder’e katılmadan önce İstanbul’da Strateji ve İş Geliştirme fonksiyonunu kurduğu ve yönettiği BNP Paribas Ortak Girişimi’nde bulundu.

New York ve Londra’da Booz Allen Hamilton ile stratejik danışmanlık yapan mentor Ayşe Güçlü Onur, NYSE, Barclays, Wachovia, Capital One, Bank of America, Deutsche Bank, Aetna, ABSA ve Maliye Bakanlığı gibi finansal hizmetler müşterilerine bu alanda hizmet verdi.

İstanbul’da Arthur Andersen İş Danışmanlığı‘nda Kıdemli Danışman olarak görev yapan “mentor” Ayşe Güçlü Onur, ABD’de Duke Üniversitesi’nden MBA ve İstanbul’da Boğaziçi Üniversitesi’nden lisans derecesi aldı.

Ashoka Türkiye Yönetim Kurulu’nda da görev yapmakta olan Ayşe Güçlü Onur, Endeavor Türkiye Danışma Konseyi Üyesi ve yetenekli kadınları işgücüne dahil etmeye yönelik bir sosyal girişim olan “Yenidenbiz” in kurucu ortağıdır.