Fırat Yaman Er

Türk Telekom Strateji, Planlama ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Fırat Yaman Er görseli Mentor Haber'de.
Türk Telekom Strateji, Planlama ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Fırat Yaman Er.

1997 yılında Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olan mentor Fırat Yaman Er, 2001 yılında Amerika’da San Francisco State Üniversitesi’nden MBA derecesi aldı.

Kariyerine 1997 yılında Doğan Holding’de başlayan Fırat Yaman Er, 2001 yılında Aria İletişim Hizmetleri’ne katıldı. Özellikle Aria ve Aycell birleşme sürecinde aktif rol alan Er, birleşmeyle doğan Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.’de 2006 yılına kadar görevine devam etti,

2008 yılında Oger Telecom’da İş Planlama Direktörü olarak çalışan Fırat Yaman Er, 2011 yılında Oger Telecom’da İş Planlama’dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine devam etti.

Fırat Yaman Er ve Türk Telekom

Oger Telecom’daki görevinin yanında Mayıs 2014’den beri Türk Telekom’da İş Planlama Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışan mentor Fırat Yaman Er, Mart 2016-Aralık 2016 tarihleri arasında Strateji ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı görevini de vekaleten yürüttü.

Fırat Yaman Er, Aralık 2016 itibariyle Strateji, Planlama ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.