Seher Öğrenci

Seher Öğrenci görseli Mentor Haber'de.
İşletme Yüksek Lisans mezunu olan mentor Seher Öğrenci.

Galatasaray Lisesi, Boğaziçi Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği ve Fizik Bölümü çift anadalı ve aynı üniversiteden İşletme Yüksek Lisans mezunu olan mentor Seher Öğrenci, Garanti Bankası ve Akbank’ta dağıtım kanallarının ve satış süreçlerinin yeniden tasarımı, operasyonların merkezileşmesi gibi birçok değişim projesine liderlik etti.

HSBC’de bilgi teknolojileri, iş süreçleri ve organizasyon alanlarında çok sayıda global projenin Türkiye ayağını da yönetmiş olan Seher Öğrenci, Ingbank ve Şekerbank’ta Proje Yönetim Ofisi, İş Analizi ve Strateji Yönetimi bölümlerini kurup yönetti.

Valensas’ta COO görevini süren ve Bahçeşehir Üniversitesinde “Proje Yönetimi” ve “Küresel Değişim Yönetimi ve Sürdürülebilirlik” derslerini vermekte olan Seher Öğrenci, İTÜ İşletme programında doktora öğrencisi olarak Yenilikçi İş Modelleri konusundaki tezi için araştırmalar yaptı.

Mentor Derneği‘nde kurucu üye olan Seher Öğrenci, stratejik planlama, değişim yönetimi, teknoloji yönetimi, inovasyon, kurumsallaşma, iş modelleri ve proje yönetimi konularında uzmandır.